S Tchibo tvoříte budoucnost i vy

Myslíte, že je možné sladit vášeň pro módu s šetrným přístupem k přírodě? Dokáže udržitelný přístup promluvit jazykem moderní designové estetiky? Ovlivní exotickou rozmanitost zrnkových káv různé certifikace? Tchibo má odpovědi, které vás mohou zajímat. Najdete je ve speciálním katalogu na www.tchibo.cz, který vám zároveň představí ukázku udržitelných produktů z aktuálních kolekcí.
(Soutěž již byla ukončena.)

Oblečení, bytový textil i doplňky do domácnosti nabízí Tchibo již řadu let z udržitelných materiálů a v tomto trendu hodlá pokračovat. To znamená, že k výrobě svých produktů bude i nadále využívat suroviny z ekologického zemědělství, ale i z recyklace a odpadových materiálů, jako jsou například listy ananasovníku při sklizni ananasu. Tchibo tak šetří cenné přírodní zdroje, snižuje množství používaných chemikálií a emisí CO2 a současně vrací do oběhu to, co by jinak skončilo v odpadu.
Když přeneseme udržitelnost do našeho každodenního života, přispějeme společně k ochraně planety a uchováme ji pro děti našich dětí.

Soutěžní otázka:
Kolik miliónů plastových lahví bylo v roce 2021 recyklováno na textilní výrobky Tchibo?

A/ 100 miliónů
B/ 124 miliónů
C/ 134 miliónů

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com a tři z vás, kteří odpoví správně, obdrží dárkovou kartu Tchibo v hodnotě 500 Kč.
(Nápovědu najdete ve speciálním katalogu Tchibo.)