TRIOLA zvedne prsa i sebevědomí

Podprsenka patří k nejmenším kouskům našeho oděvu, je to upravený a zmenšený korzet. Dobře navržená a kvalitně ušitá podprsenka naše poprsí zpevní, vyzvedne do očekávané výšky, opticky zeštíhlí naši postavu a srovná držení těla.

Dobře padnoucí podprsenka dokáže více než jen obléknout prsa. Často pozvedne ženám i jejich sebevědomí. A TRIOLA už téměř sto let pečuje o „unikátní část českého národního pokladu“ – o bujné dekolty českých žen a dívek. A šije jim prádlo téměř na míru, které samozřejmě nikde netlačí a neškrábe.

Ženy ženám
Prádlo TRIOLA oslaví vaši ženskost a přitažlivost. Nabídka velikostí podprsenek je u českého výrobce široká – modely s koši od B do K a s obvody pod prsy od 65 do 100, některé i do 120. Do soupravy k podprsence si můžete vybrat střih kalhotek, který vám vyhovuje – klasický, pasový, pohodlné panty i odvážné brazilky.
Český výrobce navrhuje a šije prádlo pro české ženy. Nabízí jim speciální střihy pro velká prsa, s širšími ramínky, modely se zmenšovacím efektem, s fixací ramínek vzadu, modely vhodné při asymetrii prsou. Prádlo TRIOLA navrhují české návrhářky a každý model před zadáním do výroby testují desítky český žen. S láskou a péčí jej v Horním Jiřetíně ušijí tamní švadlenky a s výběrem vám poradí nejen vyškolené prodavačky v šestnácti firemních prodejnách, ale i zkušené stylistky, a to na speciálních TRIOLA STYLING DAYS.

TRIOLA s láskou
Vyhrajte valentýnské dárkové poukázky k nákupu sexy prádla TRIOLA. Vybírat můžete modely např. z limitované série, jejíž materiály, barvy a střihy se už nikdy nebudou opakovat.

Pokud chcete vyhrát valentýnskou poukázku TRIOLA, odpovězte správně na otázku:
Co znamená TRIOLA STYLING DAYS?

A/ Dny, kdy mají firemní prodejny TRIOLA rozšířenou otevírací dobou
B/ Dny, kdy do firemní prodejny přijede profesionální stylistka prádla a poradí vám s výběrem

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 15. února 2019. Tři z vás mohou uplatnit poukázku v hodnotě 1000 Kč ve kterékoliv z 16 firemních prodejen TRIOLA v ČR nebo na eshopu.triola.cz

Více na www.triola.cz.

Soutěž byla ukončena.