Vlasy potřebují laskavou péči

Tak, jako se s láskou staráme o své ratolesti, tak bychom se měly starat i o svoje vlasy. Ano, na jedné straně bychom jim měly dát vše, co potřebují, ale nebojme se přidat i něhu, laskavou péči a ohleduplnost. A to vzhledem k jejich struktuře a zatížení, naší životosprávě, genotypu i životnímu stylu. Vše, co do vlasů investujeme, se nám vrátí v podobě jejich krásy a zdraví.
(Soutěž byla ukončena.)

Nová komplexní péče pro dlouhé vlasy
Pokud máte dlouhé vlasy a chcete, aby vás zdobily každý den, sáhněte po novince vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional. Mad About Lengths nabízí čtyři nové produkty: šampon, sérum, intenzivní péči a dvoufázový neoplachovací sprej. Nové receptury s komplexem Aquarine obohacené o biotin (v šamponu a séru) a technologii Length Maximising aktivují vlasové folikuly, hydratují a snižují lámání vlasů, okamžitě zacelují roztřepené konečky a dodávají vlasům lesk. Ucelený režim vlasové péče ošetřuje odlehčenými zvlhčujícími recepturami jedinečnou a osobitou texturu dlouhých vlasů, a to od kořínků po konečky. Mad About Lengths je skvělá péče pro krásné delší, pružnější a živější vlasy, které nechcete výrazně zkracovat.

Svěřte své vlasy odborníků renovované značky, jejíž tradice sahá už do r. 1898
Odborníci ze Schwarzkopf Professional přišli s komplexní řadou k efektivní péči o dlouhé vlasy:

Mad About Lengths Root to Tip Cleanser
Bezsulfátový* šampon (*neobsahuje laurylsulfát sodný a laurethansulfát sodný) určený pro potřeby dlouhých vlasů. Odlehčená pečující receptura s Aquarine komplexem a biotinem zlepšuje hydrataci vlasů, zpevňuje suché délky a konečky a pomáhá aktivovat vlasové folikuly.
Mad About Lengths Root Boosting Serum
Tento gel zpevňující kořínky tvoří základ péče. Obsahuje komplex Aquarine a biotin, aktivuje vlasové folikuly a pomáhá optimalizovat úroveň hydratace pokožky hlavy.
Mad About Lengths Length Embracing Treatment
Intenzivní péče pro krásně dlouhé a zdravé vlasy. Obsahuje komplex Aquarine a technologii Length Maximising pro intenzivní vyživení vysušených délek a konečků, zanechává vlasy pružné, omezuje jejich lámání až o 95 %.
Mad About Lengths Split Ends Fix
Dvoufázový neoplachovací sprej s Aquarine komplexem a technologií Length Maximising pro okamžitě zacelení roztřepených konečků. Vyživuje vysušené délky vlasů, vyrovnává úroveň vlhkosti ve vlasech a zlepšuje jejich lesk.
Zakoupíte u kadeřníků.

Pokud chcete vyhrát balíček vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional, odpovězte na následující otázku:

Který přípravek zacelí roztřepené konečky vlasů a dodá jim lesk?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 7. 11. 2019. Vylosujeme tři výherce produktového balíčku Mad About Lengths.