Výběru baby produktů věnujte péči!


Batolecí věk je období od jednoho roku do tří let dítěte. Zatímco do jednoho roku je dítě spíše pasívní, během dalších měsíců si to pořádně vynahradí – začíná chodit a mluvit, rozeznává věci a blízké osoby.
Lezení nahrazuje batolení, a i když je stabilita zpočátku chabá, kuráž nechybí. Už nestačí se jen koukat, všechno je zapotřebí pořádně osahat nebo třeba ochutnat. Vždyť všechny věci jsou pro objevitele tak neodolatelné… K prvním hláskám se přidávají slabiky, takže pa pa už není žádný problém a rodiče se mohou radovat z prvních slov „máma“ nebo „táta“.
V batolecím věku si rychle rozvíjí i schopnost vyjádřit pocity a tak se dítě často a nahlas směje. Od šestnácti měsíců dochází k intenzívnímu rozvoji motoriky, myšlení a řeči a o dva měsíce později se dítě zcela spřátelí se slovíčkem „ne“.
Dítě projevuje širokou škálu emocí a sílí jeho prosazování se. Ve třech letech pak dítě zvládá většinu dovedností alespoň částečně. Dokáže se částečně obléct i vyčistit si zoubky. Batole se rádo učí základním hygienickým návykům a je na nás, jak mu tento proces zpříjemníme.

Výběru baby produktů je třeba věnovat maximální péči a vsázet na osvědčené výrobce.
Český výrobce ALPA vyvinul speciální řadu produktů, určenou pro dítě. Nese název Batole a zahrnuje deset přípravků s jemným složením a shodnou parfemací.
Všechny mají jedno společné: Přispívají k pohodě vašeho dítěte!
O tyto produkty si můžete nyní zasoutěžit!

Soutěžní otázka:
Od jakého věku miminka můžete používat speciálně vyvinutou řadu Batole?

a) od jednoho roku
b) od tří let
c) od narození

Správné odpovědi posílejte na adresu: soutez@rodice.com do 20. června 2019. Na pět z vás čeká balíček produktů značky Batole!