Vyhrajte balíček na posílení imunity celé rodiny!

(Soutěž byla ukončena.)

Co dát dětem v tomto náročném období plném zimy, rýmiček a kašílků? Vyzkoušejte novinku – Supradyn Immune KIDS – vitaminy a minerály pro podporu imunity! Jde o chutné želé gummies se třemi příchutěmi, a to jahoda, pomeranč a papája. Chuť, kterou si vaše děti jednoduše zamilují. Složení je zaměřené na doplnění vitamínu a minerálů, které jsou oceňovány v podpoře imunity. Základem je pak silná trojkombinace vitamínu C, D a zinku. Silná trojka, když to venku fouká! Doporučuje se užívat preventivně celou zimu.

Pro dospělé je zde Supradyn CoQ10 energy. Každá tableta obsahuje 13 vitamínů, včetně vitamínu C a vitamínů skupiny B, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Celkem 9 minerálů včetně zinku a železa napomáhá kognitivním funkcím a koenzym Q10 je důležitý při produkci energie. Jde tedy o kombinaci vitamínů a minerálů, včetně vitamínu C, B zinku, železa, koenzymu Q10 a dalších, díky kterým můžete zůstat aktivní.

Více informací o produktech a inspiraci, jak pečovat o imunitu a podporovat svou energii naleznete na www.supradyn.cz

Soutěžní otázka:
Jaká trojkombice přispívá k normální funkci imunitního systému a je součástí Supradyn Immune i Supradyn Immune Kids?
A/ Vitamíny C, D a železo
B/ Vitamíny C, D a zinek
C/ Vitamíny C, D a hořčík

Zodpovíte-li správně naši soutěžní otázku, můžete vyhrát Supradyn Immune a Supradyn Immune Kids v jednom balíčku. Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 5. února 2024. Vylosujeme tři výherce.