Vyhrajte stříbrný šperk!

Elegantní, nadčasový, vhodný ke každému outfitu – takový je stříbrný šperk. Může nás provázet do školy, do zaměstnání, do společnosti, stejně tak na rodinné oslavy, za zábavou i sportem. A hlavně – můžeme jej s grácií darovat. Jako dárek vždy potěší. O Vánocích nejvíce.

Pod rozsvíceným vánočním stromečkem nejvíce potěší sety – náhrdelník a náušnice, náramek a náhrdelník – nebo všechno dohromady – vše v jednom stylu se sjednocujícím designem. To už je dárek, který ženám dokáže otevřít srdce.

Vybírat šperky můžete z pohodlí svého domova, např. na webu www.praqia.cz. Je to spolehlivý eshop důvěryhodného českého výrobce s dlouholetou tradicí. Praqia sídlí v Pardubicích a šperky tu také její mistři šperkaři navrhují a vyrábějí. Budete překvapeni jejich vánoční nabídkou, neotřelým designem a kvalitou – letošní novinkou jsou např. sety Matrix, Trigema či Saphire. Praqia tvoří šperky nejen pro ženy, ale dárkem od ní můžete o Vánocích potěšit i své muže a děti.
Pokud si nejste jisti, zda se dokážete trefit do vkusu obdarované osoby, můžete nakoupit dárkový šek, a to v hodnotě od 500 Kč do 5 000 Kč.

 

Šperky Praqia nakoupíte na www.praqia.cz a také v prodejnách sítě Teta drogerie, v hračkářství Hamleys, na e-shopech Mall.cz a v celé Evropě působícím Brasty.cz.
Nyní však šperk můžete získat i v naší soutěži, zodpovíte-li správně soutěžní otázku:

Stříbrné šperky se vyrábějí z tzv. sterlingového stříbra. Co to je?

a/ stříbro z afrického dolu Sterling
b/ šperkařské stříbro s ryzostí 925/1000

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com
do 18. prosince 2020. Vylosujeme tři výherce vyobrazených produktů.

www.praqia.cz