Pro výraznou texturu vašeho účesu

Vyhrajte příravky OSiS Long Hair Texture od Schwarzkopf Professional!

Chceme mít krásné, zdravé a dokonale upravené vlasy a za všech okolností. Kadeřníci umí s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional doslova zázraky, stačí se jen svěřit do jejich rukou. Odborníci této značky však připravili některé svoje renomované produkty i pro domácí použití!

Zkuste to sama doma
Denně nemůžeme navštěvovat salon, ale 10 minut na úpravu svých dlouhých vlasů si doma vždy ušetříme. Pro výraznou texturu vlasů použijte dva skvělé pomocníky, kteří nikdy nezklamou a podrží váš účes v dokonalém tvaru celý den. Těmi pomocníky jsou dva přípravky z řady OSiS od Schwazkopf Professional. Zvětší objem vašeho účesu, zvýrazní reliéf a texturu vlasů, rozzáří barvu a zpevní účes – a to až do pozdních nočních hodin.

 

Suchý sprej OSiS+ Texture Craft Dry Texture Spray, 300 ml
Neviditelný suchý sprej, který dokáže tvarovat a vytvářet objem i texturu, aniž by to mělo negativní vliv na přirozený pocit a lesk.
Vytvoří objem se suchým, rozcuchaným vzhledem, zachovává přirozený pocit a lesk, nezanechává žádné viditelné zbytky ani pocit lámavých vlasů. Vaše vlasy příliš nezatěžuje, pro rovnoměrný efekt se aplikuje jako velmi jemný aerosol.

 

Suchý kondicionér OSiS+ Soft Texture Dry Conditioner, 300 ml
Blahodárný suchý zkrášlující kondicionér s olivovým olejem, který rozplétá vlasy, dodává jim hedvábný lesk a bojuje proti krepatění. Napomáhá snadnému rozčesávání vlasů, dodá jim efekt jemné struktury a umožní přirozený pohyb, hydratuje a odpuzuje nečistoty. Oživuje vlasy po celé délce, i jejich konečky a dodává jim hedvábný lesk. Neobsahuje silikon.
Přípravky si můžete zakoupit u svých kadeřníků.

Více na: www.vasenprovlasy.cz nebo www.schwarzkopfpro.com

Soutěžní otázka:
Dva zmiňované přípravky jsou ideální pro…
a/ krátké vlasy
b/ dlouhé vlasy

Odpovědi na otázku posílejte na adresu: soutez@rodice.com do 15. 6. 2020.