V zimě je pokožka vysušená, pálí. Pomůže jí Mediderm.

V zimě je pokožka vystavena suchému vzduchu, venku studenému, doma naopak teplému. K pokožce proniká jen minimum slunečních paprsků. To vše má vliv na vysušování pokožky, praskání, pálení, ale i zhoršování lupénky, dermatitidy, ekzémů. Pomohou hypoalergenní zdravotnické prostředky Mediderm, které pokožku zklidňují, vyživují i chrání. Jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti, včetně miminek.

Zdravotnické prostředky Mediderm jsou novou možností boje s atopickou, ale i plenkovou dermatitidou, lupénkou či ekzémem. Řada zahrnuje krém ve třech velikostech balení, šampon, emulzi do sprchy a koncentrát do koupele. Výrobky do hloubky promašťují i hydratují pokožku, vyhlazují ji a zvyšují její pružnost. Omezují a zmírňují podráždění.
Účinnost těchto zdravotnických prostředků potvrzují klinické studie. Výrobky Mediderm neobsahují kortikoidy, mají hypoalergenní složení a redukovaný počet složek, aby bylo riziko podráždění pokožky co nejnižší. Výrobky jsou vhodné i pro nejmenší děti, již od prvního měsíce života.

Více na Mediderm.help, kde můžete požádat i o sadu vzorků všech výrobků zdarma. Sledujte nás na Instagramu a Facebooku, profil MedidermHelp.

Zdravotnické prostředky Mediderm jsou dostupné v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. drmax.cz, benu.cz, biotika.net.

                     Soutěžní otázka:
V jakých velikostech balení můžete zakoupit krém Mediderm?

a/ 100 g, 200 g, 500 g
b/ 200 g, 500 g, 1 kg
c/ 100 g, 500 g, 1 kg

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 28. února 2021.
Tři z vás obdrží balíček s vyobrazenými produkty!