Zkuste to sama doma!

Jste po dlouhé odmlce objednaná u kadeřníka, ale musíte čekat v dlouhátánském pořadí? Barvicí masky Chroma ID od Schwarzkopf Professional možná vyřeší váš aktuální problém!

Je tu speciální profi semi-permanentní tónovací systém s 13 barevnými odstíny a s keratinem a panthenolem pro vaše přirozené i pastelové tóny vlasů.
Vyhrajte jeden ze 13 odstínů Schwarzkopf Professional Barvicí Bonding masky (500 ml)!

Jak víme, barvení patří mezi nejžádanější služby v každém kadeřnictví. A protože barevných odstínů není nikdy dost, portfolio barevných možností a kombinací se letos rozrostlo. Vybrat si tak může každá. Jedná se v podstatě systém tónovacích barvících masek, které uchovávají barvu vlasů po dlouhou dobu sytou a zářivou a zároveň jim dodávají důležitou intenzivní péči. Ta spočívá v integrované bonding technologii, technologii s nízkým obsahem soli a s vyživujícími schopnostmi keratinu a panthenolu. Bonding technologie zpevňuje strukturální vazby ve vlasovém vláknu a činí tak vlasy mnohem silnějšími. Technologie s nízkým obsahem soli zaručuje maximální přístupnost pigmentu (z masek, barev, tonerů apod.) a výrazně zlepšuje pronikání pigmentu do vlasů (usnadňuje barvení vlasů a prodlužuje stálost barvy). Keratin a panthenol přinášejí hloubkovou péči a uzamykají vnější kutikulu vlasu.

S maskou značky Schwarzkopf Professional dokážete:

  • tónovat předem zesvětlené vlasy
  • osvěžit barvu dříve barvených vlasů
  • zvýraznit přirozený tón barvených vlasů
  • neutralizovat nechtěné mosazné tóny

Soutěžní otázka:

Je keratin důležitý pro tvorbu a strukturu vlasů?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 25. ledna 2021!