Značka Signal představuje novou řadu v BIO kvalitě

Nová certifikovaná řada Signal BIO přináší rovnou tři varianty zubních past odpovídajícím vašim potřebám. Vyberte si zubní pastu, která vaše ústa za pomoci síly přírodních složek dokonale vyčistí, zajistí dlouhodobě zářivý úsměv a poskytne celodenní ochranu citlivým dásním.

(Soutěž byla ukončena.)

Řada BIO se pyšní certifikátem Ecocert Cosmos Organic zaručujícím přírodní složení a složky pocházející z ekologického zemědělství. V nabídce najdete tři druhy nových zubních past, a také dvě dětské varianty:

Natural Whitening
Varianta s bělicími účinky obsahuje složky, které se postarají o přirozené a zároveň šetrně bělení vašich zubů. Receptura s výtažkem z BIO citrónů, pěstovaných na ekologických farmách, spolu s přírodním oxidem křemičitým napomáhá odstraňovat viditelné skvrny, zároveň je však šetrná ke sklovině. Jemné přírodní složení je také obohaceno o zinek, který napomáhá v boji proti zubním kazům a je známý svými antibakteriálními účinky.

Natural Freshness
Pokud preferujete dlouhotrvající svěžest, je zde zubní pasta s výtažkem z BIO máty a esenciálním olejem z eukalyptu. Toto složení ve spojení s posilujícím zinkem zajistí přirozenou svěžest vašich úst. Výsledkem jsou silné zuby a přirozeně svěží dech po celý den.

Natural Protection
Zaručenou ochranu zubů i dásní poskytuje receptura s výtažkem z BIO aloe vera se zklidňujícími účinky spolu se zinkem posilujícím sklovinu. Toto nekompromisní spojení přináší kompletní přírodní ochranu vašich zubů a dlouhodobé posílení dásní.

Dále je k dispozici i dětská jahodová a junior mátová varianta zubních past Signal BIO.

Soutěžní otázka:
Jakou složku s antibakteriálním účinkem obsahuje řada zubních past Signal BIO Natural?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 31. července 2020.
Ze správných odpovědí vylosujeme tři soutěžící, kteří získají balíček těchto novinek!