Tip pro kutily: Výkonné pracovní světlo

Nová svítilna Varta míří do rukou nejen kutilům, ale každému, kdo ocení mobilní zdroj úžasně výkonného světla s veškerým komfortem a možností postavit či zavěsit kamkoliv.

Varta Stadium Light je osazeno LED COB prvkem, který poskytuje doslova oslňujících 1450 lm s dosahem až 45 m. Výkon je možné regulovat celkem ve třech stupních (200, 800 a 1450 lm) s tím, že na nejnižší výkon je provozní doba až patnáct hodin. Velkou výhodou světla je integrovaná nabíjecí baterie Li-Ion s kapacitou 5200 mAh (2x 2600 mAh). Stadium stačí připojit prostřednictvím microUSB kabelu k nabíječce telefonu, počítači, powerbance nebo USB zdroji a není tak potřeba nakupovat jednorázové baterie. O stavu interní baterie informuje dvoubarevná dioda (blikání modrá + červená). Světlo podporuje nabíjení v rozsahu 1-2,4 A a plné nabití je tak možné za méně než čtyři hodiny.
Praktickou stránku Stadium podporuje i řada možností využití. Integrace výklopného stojánku s „krokováním“ v sedmi stupních zpřístupňuje různé pozicování světla, a to včetně zavěšení na háček nebo například hřebík. Majitel jistě ocení také odolnost vůči prachu a vodě v rámci standardu IP54 a také odolnost vůči pádu až ze dvou metrů. Samozřejmostí je pak tři roky trvající záruka a v balení nechybí 1m microUSB nabíjecí kabel.
K zakoupení například na www.remivar.cz
Více informací na www.varta-consumer.com