V znamení přírody

Návrat k přírodě a výhody v péči o zdraví a krásu vašich vlasů a pokožky – to je podstata nové přírodní kosmetiky značky Nature Box, která svým novým a komplexním přístupem ke kráse mění tradiční způsoby péče o vlasy a pokožku.

Značka Nature Box respektuje životní prostředí a chce přispět k jeho udržitelnosti. Proto přináší pět produktových řad, které obsahují výrobky založené výhradně na přírodní bázi. Jsou vyrobeny ze 100% za studena lisovaných olejů z ořechů a semen ovoce, a díky jejich složení zkombinujete efektivní péči o vlasy a pokožku s dobrým pocitem. Produkty značky Nature Box obsahují vitaminy a antioxidanty a jsou bez silikonu, umělých barviv a sulfátových tenzidů.
Volba spotřebitelů a životního stylu se stále více řízená odpovědností – od jídla a módy až po cestování a kosmetiku. Přírodní kosmetika Natore Box sdílí tuto životní filozofii, která vychází z myšlenky, že ženy se cítí opravdu krásné, když jsou spokojené nejen s tím, jak vypadají, ale také jak se cítí uvnitř. Pozitivní krása tak vychází z toho, že aktivně děláte něco dobrého pro sebe i pro budoucnost tohoto světa.

To nejlepší ve složení produktů

Oleje lisované za studena jsou vysoce ceněné pro své nutriční hodnoty. Patří také k těm vůbec nejúčinnějším ingrediencím v kosmetických přípravcích. Všech pět produktových řad značky Nature Box přitom obsahuje oleje lisované za studena, konkrétně ze semen a ořechů avokáda, kokosu, meruňky a mandle a makadamie. Oleje lisované za studena se značně liší od ostatních olejů. Lisování za studena je totiž nejúčinnějším způsobem získávání olejů, které umožňuje úplné zachování cenných látek.

– Oleje lisované za studena v produktech Nature Box nejsou chemicky upravovány, což znamená, že všechny cenné vitaminy, jako jsou A, B, C, D a E, stejně jako antioxidanty a zdravé mastné kyseliny zůstávají zachovány.
– Přírodní oleje Nature Box tak přirozeně vyživují vlasy a pokožku a chrání je před vysušováním, takže vypadají zdravě a nádherně.
– Oleje používané v produktech značky Nature Box jsou veganské, neobsahují silikony, umělá barviva a sulfáty. Díky originální receptuře jsou vlasy a pokožka chráněny a ošetřeny jemným filmem bez zatížení nebo pocitu mastnoty.
– Bohatý obsah přírodních látek zajišťuje celou řadu žádaných vlastností kosmetických přípravků: biotin v avokádovém oleji podporuje tvorbu keratinu a zajišťuje přirozený lesk vlasů. Kokosový olej má uklidňující vlastnosti a poskytuje intenzivní hydrataci. Nenasycené mastné kyseliny a vitamin A v meruňkovém oleji vytvářejí přirozenou ochrannou bariéru pro pokožku. Antioxidační vlastnosti v mandlovém oleji chrání pokožku a nádherně ji prozáří. Olej z ořechů Makadamia má regenerační, zpevňující efekt a obsahuje přirozenou ochranu před poškozením sluncem.

Portfolio produktů značky Nature Box je nesmírně široké. Obsahuje sprchové gely, peelingy, tělová másla a mléka, šampony, kondicionéry, hydratační spreje či spreje pro lesk. Jednotlivé řady jsou barevně rozlišeny, a tak lehce najdete produkty, kde hraje prim avokádo, kokosový ořech, meruňka, ořech makadamia či mandle.