Vyberte si pro sebe i své blízké ten pravý telefon!

Dnešní nabídka chytrých telefonů je opravdu široká. Jak si však má člověk vybrat ten správný? Který telefon koupit sobě, který pořídit dětem či rodičům? A kolik se vyplatí do něj investovat?

Skvělou a širokou nabídku telefonů má třeba značka Honor. Podle toho, co hledáte, si vyberete telefon takříkajíc na míru.
Telefony Honor jsou krásné, moderní, se spoustou skvělých funkcí a s vaší peněženkou si budou dobře rozumět, a to ať vybíráte v jakékoli z jeho kategorií. Na českém trhu značka za poslední půlrok představila řadu nových parádních modelů. Vyberte si pro sebe i pro svou rodinu ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Pojďme si je představit hezky popořadě.

Vlajkovou lodí v této povedené rodině je Honor 10. Tento model má nejen velmi atraktivní design inspirovaný polární září, ale má v sobě také umělou inteligenci. Našlapaný fotoaparát na přední i zadní straně vykouzlí parádní ostré fotky, které na velkém displeji krásně vyniknou. Ať už fotíte selfie, květiny, jídlo, západ slunce, domácího mazlíčka nebo krajinku, fotka bude vždycky bezvadná. Honor 10 totiž rozpozná až 500 scén z více než 22 kategorií a sám si upraví nastavení foťáku tak, aby výsledek vypadal jako od profesionála. Příjemným bonusem je také to, že má spolehlivou funkci odemykání obličejem i čtečku otisků prstů.

Tím seriózním z Honorů je Honor View 10, který potěší nadšené hráče i manažery. Ve svém zaobleném celokovovém těle navíc také ukrývá duální fotoaparát s umělou inteligencí. Kromě toho má velmi výkonnou operační paměť, se kterou v pohodě zvládnete mnoho úkolů najednou, hrát náročné hry, sledovat videa nebo třeba editovat texty.

Pokud dáváte přednost chytrým telefonům nižší třídy, hledáte dobrou výbavu, ale za telefon nechcete utratit polovinu výplaty, podívejte se na nové Honory 7S, 7A nebo 7C.
Je libo chytrý telefon, který přímo nadchne poměrem ceny vs. výkon? Pak je pro vás Honor 7S pravou volbou. Nejmenší model značky vůbec je nejlevnějším telefonem s bezrámečkovým displejem na našem trhu a bude vašim skvělým kamarádem. Honor 7S nabízí kvalitní fotoaparát s řadou fotografických režimů, vyfotíte s ním přirozená selfíčka, odemknete ho pomocí obličeje, překvapí vás svou rychlostí a baterka zůstane v pohotovosti skutečně dlouho. A jeho cena? Neuvěřitelných 2790 korun! A za tu cenu toho nabízí opravdu hodně.
Dalším zástupcem této řady je Honor 7A. Bezpečnost svých dat v telefonu snadno zajistíte čtečkou otisků prstů nebo funkcí odemykání obličejem. Vybrat si ho můžete v černém, modrém a zlatém provedení.
Poslední z této z trojice je Honor 7C, krasavec s duálním fotoaparátem, čtečkou otisků prstů i funkcí odemykání obličejem. Nechybí ani přední foťák na ty nejlepší selfies.
Honor má zkrátka něco pro každého. Záleží jen na tom, co hledáte a kolik do toho chcete investovat. Nikdy však nešlápnete vedle.