Möller´s – Omega 3 je základem pro vyváženou stravu

Vyhrajte balíček s produkty Möller´s Mama, Möller´s Total od proslulé norské značky Möller´s. Möller´s Mama je ideálním doplňkem stravy pro ženy v době těhotenství a kojení. Omega 3 napomáhá k správnému vývoji dítěte a k normální činnosti srdce a mozku. Pro sportovce je tu Möller´s Total. Minerály a vitaminy v něm obsažené přispívají k dobré funkci imunitního systému. Odpovězte na soutěžní otázku a získejte balíček Möller´s!

Soutěžní otázka:
Která z těchto minerálních látek je přítomna v tabletě s vitaminy a minerálními látkami Möller´s Mama?

A/ Hořčík
B/ Vápník
C/ Zinek

Vybereme 3 výherce se správnými odpověďmi a odměníme je výherním balíčkem s produkty Möller´s. Odpvědi posílejte na adresu: soutez@rodice.com do 25. 3. 2020.

Nápovědu najdete na: mollersomega3.cz

 

 

Frosch Baby – řada pro první krůčky bez chemie

Přinesením miminka z porodnice domů začíná kolotoč radostí, ale i povinností. Kojenecké body, košilky, župánky, kousátka, chrastítka – s tím vším je malé děťátko intenzivně v kontaktu. Aby bylo objevování malých dobrodruhů co nejpříjemnější, k tomu teď přispěla i značka Frosch.

Značka Frosch vyvinula komplexní hypoalergenní řadu produktů s označením Baby, které obsahují aktivní látky založené na přírodních ingrediencích. Spolu s pracími prostředky jsou v řadě Frosch Baby také čisticí prostředky, určené pro bezpečné poznávání světa. Výrobky s logem zelené žabičky jsou navrženy tak, aby nezanechávaly žádné stopy po jídle na dětském oblečení ani ekologickou stopu v přírodě.

Pokožka miminka je po narození velmi citlivá. Proto čisté a vyprané prádlo nemusí nutně znamenat, že na něj dětská pokožka zareaguje bez výhrad. Výběr pracího prostředku na dětské prádlo je proto velmi důležitý. Navíc miminka zkoumají své okolí především ústy – „ochutnáváním“ různých předmětů. Barviva, bělidla a další ne vždy dobře snášené látky jsou dnes standardní součástí výrobků, které nás dennodenně obklopují. Zvlášť v případě malých dětí není třeba tento umělý koktejl zesilovat působením chemických čističů. Produkty značky Frosch jsou založeny na koncentrovaných přírodních složkách, což s sebou nese tu výhodu, že jsou účinné a zároveň neobsahují nic, co by mohlo způsobovat alergické reakce.

V řadě Frosch Baby najdete:
Frosch Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo byl speciálně vyvinut pro citlivou pokožku kojenců, malých dětí a alergiků;
Frosch Sprej na skvrny s praktickým rozprašovačem pro odolné a zaschlé flíčky, například od zeleniny, ovoce či mléka;
Frosch Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo nejenže prádlo změkčí, ale vypláchne i všechny zbytky pracího prostředku. Díky jemné pečující formuli nehrozí riziko podrážení jemné pokožky.
Pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Složení s neutrálním pH je vhodné o pro alergiky, neobsahuje barviva ani vonné oleje a barviva.
Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky a omyvatelné hračky. Dermatologicky testované složení s neutrálním pH, bez parfému a barviv je navíc doplněno provitaminem B5.

Ohleduplné k děťátku i přírodě
Produkty značky Frosch jsou vyráběny s láskou k dětem i přírodě. Jsou velmi dobře biologicky odbouratelné a plastové obaly jsou kompletně recyklované a recyklovatelné. Pokud spotřebitel vhodí obal do tříděného odpadu, dochází tak k uzavřenému cyklu, kdy se z plastové lahve po recyklaci vrátí nová lahev a nevzniká tak plastový odpad.
www.frosch-eko.cz

Nyní máte možnost získat balíček přípravků Frosch Baby, zodpovíte-li naši soutěžní otázku:

Se sílou jakého výtažku pečuje o oblečení vašeho miminka máchadlo z řady Frosch Baby?
a/ Měsíčku lékařského
b/ Heřmánku
c/ Aloe vera

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 6. března 2020. Vylosujeme tři výherce produktového balíčku Frosch Baby!