Vyhrajte balíček jemné péče produktů eos!

Chladné podzimní počasí zatěžuje naše rty i pokožku, předejděte proto popraskané a suché kůži díky balzámům a krémům na ruce od značky eos. Produkty vynikají svým jedinečným designem a širokou škálou vůní, ze kterých si vybere opravdu každý. Díky unikátnímu složení každého balzámu a díky pečlivě vybraným přírodním ingrediencím zaručuje značka eos tu nejlepší péči pro vaše rty i pokožku.

Získejte balíček voňavých výrobků od značky eos právě nyní. Stačí, když odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku:

Jaké máslo obsahuje balzám na rty eos Pomegranate Raspberry?

A/ mandlové
B/ kokosové
C/ bamacké

Správné odpovědi posílejte na adresu soutěž@rodice.com do 30. 11. 2018. Tři vylosovaní výherci obdrží balíček produktů eos – tři balzámy na rty a jeden balzám na ruce!

Jemná péče od prvního dne
Soutěž byla již ukončena.
Když se miminko narodí, jeho pokožka ještě nemá přirozený ochranný plášť. Trvá nějakou dobu, než se vytvoří. Přirozený kyselý plášť má pH 5,5 a chrání citlivou pokožku před bakteriemi, plísněmi a dalšími škodlivými látkami, které se nachází všude okolo nás. Kyselý plášť také brání ztrátě vlhkosti v pokožce. Mycí řada Baby sebamed s pH 5,5 pomáhá miminku s vytvořením nepostradatelného ochranného pláště od dne, kdy přišlo na svět. Mycí emulze, tělové mléko i krém na opruzeniny obsahují hydratační a ochranné látky, které byly speciálně vytvořeny pro citlivou dětskou pokožku.
Baby sebamed pomáhá posílit odolnost jemné dětské pokožky a podporuje vytvoření přirozeného kyselého ochranného pláště, který se postupně vytváří od jeho narození.

Soutěžní otázka:
Jaká složka Baby sebamed Extra jemné mycí emulze chrání před volnými radikály:

1) Vitamín A
2) Vitamín B
3) Vitamín E
Správné odpovědi posílejte na soutez@rodice.com do 31. 10. 2018. Tři správné odpovědi odměníme balíčkem Baby sebamed.

Nápověda: www.sebamed.cz

Hravý podzim!
Soutěž byla již ukončena.
Prázdniny jsou už dávno za námi, ale to neznamená konec her a běhání v přírodě. Podzim je období, kdy se krajina halí do krásných barev, sluníčko je příjemně hřejivé a vzduch plný omamných vůní.

Ať už vaše děti tráví volný čas na hřišti, nebo v lese, určitě pro ně oceníte kvalitní a pohodlné obutí. Nabídka dětské obuvi od Deichmann, jak v dívčí, tak v chlapecké kategorii, je opravdu bohatá, a navíc za velmi přijatelné ceny. Aktuální kolekci vévodí trend mini-me – dětské obuvi, která kopíruje trendy pro dospělé. Maminky se tak mohou sladit se svými dcerkami. Dívčí obuvi dominuje barva lesních plodů, chlapecké kolekci zase námořnická modř a čokoládově hnědá.
Řada prodejen Deichmann je vybavena dětským koutkem, ve kterém může dítě sledovat pohádky, zatímco mu zkoušíte botičky. Možná vám tak zbyde chvilka porozhlédnout se také po novém páru bot pro vás.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jednu z 500 Kč poukázek na nákup v prodejnách Deichmann.

Jak se jmenuje jedna z kolekcí značky Deichmann?
a) Graceland
b) Disneyland
c) Maryland

Správné odpovědi posílejte na soutez@rodice.com do 31. 10. 2018.
Nápovědu najdete na www.deichmann.com.