Foodparade 2019 – ochutnejte menu z více než desítek restaurací

31. srpna a 1. září proběhne v prostorách Trojského zámku už devátý ročník rodinného food festivalu Foodparade


Letos návštěvníci budou moci ochutnat menu od více než čtyřiceti restaurací a značek, vyzkoušet si food styling a focení jídla nebo třeba ochutnat absolutní novinku – jedlé balónky. Vůbec poprvé vybrané restaurace odhalí recepty na některá nabízená jídla a přímo na místě v cooking zóně se je s jejich kuchaři můžete naučit vařit. Hlavní cíl Foodparade ale zůstává stejný: vypnout a užít si pohodu v krásném prostředí, s dobrým jídlem a přáteli či rodinou.
Přehled podniků, od kterých budou moci návštěvníci ochutnat speciální festivalové menu, se během srpna postupně odtajňovalo na www.foodparade.cz/co-ochutnate. Letošní novinkou navíc je, že desítka z nich odtajní recept na jedno ze svých festivalových jídel a návštěvníci si ho budou moci uvařit společně s kuchařem z dané restaurace v cooking zóně festivalu. Takhle se budou moci učit například od kuchařů z Mama Shelter nebo ze Sasazu.
Vstupenky jsou v předprodeji za zvýhodněnou cenu v síti GoOut (150 kč/1 den, 200 Kč/2 dny) a také na místě (200 Kč/1 den, 250 Kč/2 dny). Díky spolupráci s pražskou Botanickou zahradou a Prague Boats můžete také moci koupit zvýhodněný balíček vstupného na Foodparade a do botanické zároveň či plavbu lodí do i z Foodparade.
Nyní si však můžete zasoutěžit o 2 + 2 volné vstupenky, zodpovíte-li správně naši soutěžní otázku:

Jaký program je připravený na Foodparade pro děti?
a/ malování na obličej
b/ Lego zónu
c/ Hamley´s autobus

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 25. 8. 2019; vstupenky obdržíte obratem!