Frosch Baby – řada pro první krůčky bez chemie

Přinesením miminka z porodnice domů začíná kolotoč radostí, ale i povinností. Kojenecké body, košilky, župánky, kousátka, chrastítka – s tím vším je malé děťátko intenzivně v kontaktu. Aby bylo objevování malých dobrodruhů co nejpříjemnější, k tomu teď přispěla i značka Frosch.

Značka Frosch vyvinula komplexní hypoalergenní řadu produktů s označením Baby, které obsahují aktivní látky založené na přírodních ingrediencích. Spolu s pracími prostředky jsou v řadě Frosch Baby také čisticí prostředky, určené pro bezpečné poznávání světa. Výrobky s logem zelené žabičky jsou navrženy tak, aby nezanechávaly žádné stopy po jídle na dětském oblečení ani ekologickou stopu v přírodě.

Pokožka miminka je po narození velmi citlivá. Proto čisté a vyprané prádlo nemusí nutně znamenat, že na něj dětská pokožka zareaguje bez výhrad. Výběr pracího prostředku na dětské prádlo je proto velmi důležitý. Navíc miminka zkoumají své okolí především ústy – „ochutnáváním“ různých předmětů. Barviva, bělidla a další ne vždy dobře snášené látky jsou dnes standardní součástí výrobků, které nás dennodenně obklopují. Zvlášť v případě malých dětí není třeba tento umělý koktejl zesilovat působením chemických čističů. Produkty značky Frosch jsou založeny na koncentrovaných přírodních složkách, což s sebou nese tu výhodu, že jsou účinné a zároveň neobsahují nic, co by mohlo způsobovat alergické reakce.

V řadě Frosch Baby najdete:
Frosch Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo byl speciálně vyvinut pro citlivou pokožku kojenců, malých dětí a alergiků;
Frosch Sprej na skvrny s praktickým rozprašovačem pro odolné a zaschlé flíčky, například od zeleniny, ovoce či mléka;
Frosch Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo nejenže prádlo změkčí, ale vypláchne i všechny zbytky pracího prostředku. Díky jemné pečující formuli nehrozí riziko podrážení jemné pokožky.
Pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Složení s neutrálním pH je vhodné o pro alergiky, neobsahuje barviva ani vonné oleje a barviva.
Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky a omyvatelné hračky. Dermatologicky testované složení s neutrálním pH, bez parfému a barviv je navíc doplněno provitaminem B5.

Ohleduplné k děťátku i přírodě
Produkty značky Frosch jsou vyráběny s láskou k dětem i přírodě. Jsou velmi dobře biologicky odbouratelné a plastové obaly jsou kompletně recyklované a recyklovatelné. Pokud spotřebitel vhodí obal do tříděného odpadu, dochází tak k uzavřenému cyklu, kdy se z plastové lahve po recyklaci vrátí nová lahev a nevzniká tak plastový odpad.
www.frosch-eko.cz

Nyní máte možnost získat balíček přípravků Frosch Baby, zodpovíte-li naši soutěžní otázku:

Se sílou jakého výtažku pečuje o oblečení vašeho miminka máchadlo z řady Frosch Baby?
a/ Měsíčku lékařského
b/ Heřmánku
c/ Aloe vera

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 6. března 2020. Vylosujeme tři výherce produktového balíčku Frosch Baby!

 

TEMPO! JUNIOR

Tempo! Junior je svižná společenská hra pro dva až deset hráčů. Smyslem hry je vymyslet co nejvíce slov za krátkou dobu!

Témata určují kouzelné ilustrace na kartičkách, čas odměřují skryté přesýpací hodiny. Díky šedesáti tematickým kategoriím a několika možným variantám včetně jedné týmové je hra pokaždé jiná, vždy však dětem pomáhá rozšiřovat slovní zásobu, rozvíjet kreativní myšlení a procvičovat časovou i prostorovou orientaci.
Hra obsahuje hrací plochu, 60 hracích karet, 48 žetonů, 5 figurek, přesýpací hodiny se zástěnou a samozřejmě návod.
Nyní si o tuto hru můžete zasoutěžit. Zodpovíte-li správně naši soutěžní otázku, tři z vás mohou vyhrát tuto hru!

Soutěžní otázka:
Kolik variant hry obsahuje společenská hra Tempo! Junior?
a/ 3
b/ 4
c/ 5

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 10. února 2020.

www.pygmalino.cz