Kuchařská vášeň si zaslouží to nejlepší

S cílem usnadnit život v kuchyni odstartovalo PENNY poutavou věrnostní kampaň určenou všem, kdo rádi vaří.
V rámci akce lze získat se slevou až 66 procent šikovné pomocníky pro každé kuchařské dobrodružství a nyní si můžete navíc i zasoutěžit o pekáč VIVESS!

(Soutěž byla ukončena.)

Kvalitní nádobí přináší nejen radost z vaření, ale také úsporu času a dokonalé výsledky. Nádobí VIVESS je z kovaného hliníku a má vysoce kvalitní nepřilnavý povrch. Je vhodné pro všechny typy sporáků, takže nezáleží na tom, jestli vaříte na plynu či elektřině. Spotřebiče VIVESS zase vynikají vysokým výkonem a díky své praktičnosti a užitečným funkcím také výrazně usnadní vaření.
V sadě nádobí naleznete pánve nejrůznějších velikostí a hloubek. Kastrol s poklicí je vybaven sítkem pro snadné slévání vody při vaření. Zajímavým detailem u pekáče je aroma úchytka, do níž lze při pečení nalít třeba olej nebo víno a díky jejich pomalému prokapávání získat ještě šťavnatější a jemnější maso.
Stejně nápaditě jsou vymyšleny i spotřebiče VIVESS. Například elektrické struhadlo disponuje různými typy nástavců, které lze pohodlně dát do myčky. Podobné je to i u elektrického sekáčku. K tyčovému mixéru je zase k dispozici stojánek, do kterého lze přístroj uložit, aby se nepovaloval někde v šuplíku a byl vždy po ruce. Příznivci zdravého stravování ocení horkovzdušnou fritézu, ve které si pokrm připraví bez použití oleje.
Více informací o věrnostní kampani a přehled produktů najdete v informačních letáčcích nebo na webových stránkách www.penny.cz. Sběratelská kampaň potrvá v prodejnách PENNY až do 3. dubna 2024. Získané body pak bude možné uplatnit ještě týden poté, tj. do 10. dubna 2024.

Soutěžní otázka:
Nová věrnostní kampaň PENNY zahrnuje ucelenou řadu kolika pomocníků VIVESS do kuchyně?
A/ dva
B/ dvanáct
C/ dvě stě

Odpovíte-li správně na naši soutěžní otázku, tři z vás získají pekáč s poklicí a aroma úchytkou! Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 25. února 2024.