PENNY potěší děti kolekcí zvířátek z mořského světa

PENNY láká zákazníky ve své druhé letošní věrnostní kampani na osm roztomilých plyšových zvířátek
z mořského světa, která lze pořídit se slevou 72 %. Kampaň potrvá do 26. června 2024.

Delfín, žralok, tučňák, hvězdice, želva, chobotnice, mořský koník nebo tuleň. To jsou plyšové hračky z jedinečné kolekce Zvířátka z mořského světa. „Každoročně se snažíme překvapit naše zákazníky novými a unikátními plyšovými dárky v rámci věrnostní kampaně. Letos jsme se inspirovali mořským světem a přinášíme pestrobarevná zvířátka, aby dětem, ale i jejich rodinám připomínala radost z letního období,“ komentuje výběr plyšáků Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.
Kterýkoli z těchto produktů si mohou zákazníci PENNY koupit za výhodnou cenu 99,90 Kč exkluzivně ve více než 420 prodejnách. V rámci věrnostní akce stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu získá zákazník 1 bod. Deset těchto bodů pak lze proměnit v atraktivní slevu 72 % na některého z vybraných plyšáků z nabízené kolekce. Lze jej samozřejmě pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu 359,90 Kč. Body lze sbírat až do 26. června a uplatnit je ještě týden poté, nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé České republice.
Více informací, přehled produktů a úplná pravidla lze najít v informačních letáčcích, v magazínu S PENNY u stolu nebo na webových stránkách www.penny.cz.

Soutěžní otázka:
Kolik kusů plyšáků tvoří jednu kompletní sadu Zvířátek z mořského světa?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 15. června 2024. Budete mít tak šanci vyhrát plyšáka kolekce Zvířátka z mořského světa!