Už je tu zase teplický Jarmark chutí!

Kdysi se říkalo, že dobrá věc se propaguje sama, ale v dnešní záplavě reklam, billboardů, televizních upoutávek, může snadno zaniknout.

Už 26 let se koná v Teplicích jediná konference v ČR o prevenci nemocí výživou pod názvem Výživa a zdraví určena pouze pro odborníky ve výživě. Bylo by škoda, kdyby se s výsledky neseznámila široká veřejnost a především mladá generace, která třeba zrovna nyní zakládá rodinu. Ze všech stran jsme neustále přesvědčováni, že je nutné vzdělávání ve výživě a zdraví. Proto se v Teplicích rozhodli v roce 2021 uspořádat první ročník „Jarmarku chutí“. Jarmark chutí je ojedinělý projekt v rámci ČR, který si klade za cíl atraktivní formou prezentovat zdravý životní styl.
A protože byl první ročník úspěšný, je tu už druhý II. ročník Jarmarku chutí pod záštitou města Teplice a tentokrát dvoudenní ve dnech 23. 9. a 24. 9. 2022.
Na Kolonádě domu kultury budou umístěné stánky partnerů včetně pódia s kuchyní, kde vám profesionální kuchaři s atraktivními hosty předvedou svůj kulinářský um včetně ochutnávky.
V kinosále Domu kultury budou v pátek 23. 9. od 10.00 do 18.00 hod. probíhat přednášky, které jsou v dopolední části určené především pro střední školy i širokou veřejnost zaměřené na zdraví, zdravou stravu a pohyb a v té odpolední části pro širokou veřejnost.
V přilehlém Divadelním parku bude připraveno spousta zábavy a soutěží nejen pro děti.

Všechno potřebné najdete na www.jarmarkchuti.cz