Teploučké fusaky Little Angel jsou tady!

Hřejivé fusaky s termoregulačním materiálem Outlast® jsou novinkami české značky výrobků pro děti Little Angel. Tyto fusaky se hodí pro mrazy až do -10°C, takže obstarejte si je včas!

Fusaky, které si můžete vybrat v nejrůznějších krásných barvách, díky termoregulačnímu materiálu zabezpečí pro děti ty nejideálnější teplotní podmínky. Mají otvory na pětibodové zapínání, zadní strana je opatřena protiskluzovou podložkou, aby fusak v kočárku držel na svém místě. Při nepřízni počasí je možné fusak stáhnout kolem hlavičky pomocí druků a gumičky s brzdičkou, na kterou je připravena speciální kapsa pro bezpečnost dítěte. Fusak lze využít od podzimu do jara, vždy v něm bude miminkům tak akorát. Dá se i prodloužit a rozšířit, takže je vhodný pro děti od narození do věku tří let. Odnímatelná spodní část se hodí pro větší děti, které nechtějí jen sedět v kočárku, ale také běhat. Pro větší bezpečnost během snížené viditelnosti jsou použity bezpečnostní prvky, například reflexní zip, reflexní paspule.
Vrchní materiál je z šusťákoviny pro snazší údržbu i odolnost a zevnitř je příjemný wellsoft, který na dotek připomíná hebkou plyš. K dostání v šesti barevných provedeních.

Orientační prodejní cena fusaku je 2 520 Kč.
Více informací na: www.babypoint.cz