Zimní péče o vlasy

Zima bývá pro vlasy velkou zátěží, což se projevuje především při pobytu na horách nebo při zimních radovánkách. Vlasy jsou kvůli povětrnostním a dalším vlivům v chladných měsících obvykle suché a hlavně hodně neposlušné. Ztrácí svou hedvábnou poddajnost a vaše snaha o jakýkoli styling tak přichází naprosto vniveč. Ptáte se proč?

Vlivem střídání teplot se vlasy nadměrně vysušují a slábnou. Kvůli nošení čepic, šál nebo vysokých límců pak vlasy elektrizují, poletují a nedrží požadovaný tvar. Navíc pokud je pak zakryjete na horách helmou, často může dojít ke zvýšenému pocení vlasové pokožky a jejich nadměrnému maštění. Řešením je mimo jiné používání vhodné kosmetiky. Vyzkoušejte zimní edici Schauma Winter-care, která nabízí cílenou a intenzivní péči o vlasy v chladných měsících.

Schauma Winter-care představuje účinné řešení pro péči o vlasy v náročném zimním období. Produkty nabízejí recepturu, která vlasy namáhané zimou regeneruje, chrání je před vysoušením a má antistatický efekt. Dodává vlasům péči, jež zabraňuje poškození při fénování, chladu a větru.

Řada Winter-care je vhodný pro celou rodinu a obsahuje šampon, který o vlasy jemně pečuje a balzám, díky němuž jdou vlasy po umytí výborně rozčesat.

Šampon Schauma Winter-care 400 ml – 84,90 Kč a Balzám Schauma Winter-care 250 ml – 64,90 Kč