Hurá, pojďme ven – aprílovému počasí navzdory!

Nejisté počasí, přeháňky, déšť, pak zase sluníčko… Aprílové počasí trvá. Znepokojovat vás to však nemusí za předpokladu, že má celá rodina vhodné oblečení. Síť obchodů Tchibo připravilo pro vás i vaše děti vše, co do nepříznivého počasí potřebujete. A když se pak vyjasní, vybírat můžete i z dětské kolekce krásně barevného oblečení na hry i sporty!

Pro maminku:
Parka do deště s recyklovaným materiálem je větruvzdorná a nepromokavá díky dvouvrstvému laminování se zatavenými švy. Materiál je odolný vodnímu sloupci do 5.000 mm. Má stojáček, kapuci, velké nakládané kapsy a v pase šňůrku k úpravě šířky.

 

Pro tatínka:
Pánská bunda do každého počasí s ekologicky šetrnou impregnací evoPel. Materiál je odolný vodnímu sloupci do 5.000 mm.

 

Aby dítě v pohodě dovádělo:
Dětské kalhoty do deště s recyklovaným materiálem jsou větruvzdorné, nepromokavé a prodyšné. Materiál je odolný vod. sloupci do 5.000 mm.

 

 

 

 

Až se zima definitivně vzdá své vlády:
Móda pro děti je krásně barevná a najdete zde například trička a mikiny volného střihu s biobavlnou Cotton made in Africa. V nabídce je v barevném provedení pro dívky i chlapce. Džínové kraťásky z biobavlny s certifikací GOTS se budou hodit do teplejších dnů. Pas mají ve stylu paperbag. Žerzejová sukně je praktická na sportování i hry, protože je s kraťasy. Provedení opět z biobavlny s certifikací GOTS.
Pro kluky jsou připravené teplákové šortky s biobavlnou Cotton made in Africa.

 

Pro rozvoj pohybových aktivit:
Fotbalový trenažér pomáhá trénovat koordinaci, cit pro míč a pohotovost. Navíc se už nestane, že by míč přistál v sousední zahradě, neboť se díky gumě vrátí zpět jako bumerang. Suchý zip obepne míč velikosti 3, 4 a 5. Délka pružné šňůry je 180-550 cm, délka popruhu kolem pasu je 65-95 cm.
Tréninkové kužely také přimějí děti k pohybu. V sadě je dvacet kuželů na stojanu. Průměr každého kuželu je 19,5 cm a výška 5,5 cm. 

 

Kolekce „Aprílové počasí“ je dostání v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích během dubna.
Kolekci s názvem „Hurá, pojďme ven“ najdete v e-shopu tchibo.cz již od zítra, 26. dubna. V kamenných obchodech pak od 2. května.