Krásné vlasy a přitom příjemný pocit z nich?

Sáhněte po SYOSS Pure! Neboť trendem současnosti je minimalismus, přirozenost, návrat k přírodě a snaha dělat pro sebe to nejlepší. Dáváme zkrátka přednost kvalitě, ať už jde o jídlo, péči o své zdraví i krásu.

Stále víc se zajímáme o složení výrobků, které pro svůj každodenní život používáme. Pokud jde o péči o vlasy, chceme produkty bez zbytečných škodlivých přísad a sázíme na složení s přírodními složkami. Těmto požadavkům odpovídá nová řada vlasové péče Syoss Pure bez silikonů, minerálních olejů a umělých barviv. Díky ní získáte krásné vlasy jako ze salonu a příjemný pocit každý den.
Syoss Pure je první řada poskytující profesionální výsledek, která využívá své odborné zkušenosti ze salonu a nabízí čisté a jednoduché produkty pro péči o vaše vlasy. Neobsahují takové složky, jako jsou například silikony, minerální oleje nebo umělá barviva. Zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Kvalitu produktů potvrzují certifikáty EU Ecolabel a ECARF, kterými jsou označovány produkty, jež minimalizují množství alergenů a mají snížený dopad na životní prostředí během celého životního cyklu. Obaly produktů jsou navíc vyrobené z 25 % recyklovatelných materiálů.
Syoss Pure nabízí tři varianty – Syoss Pure Volume, která dodá vlasům objem, Syoss Pure Smooth pro uhlazení a Syoss Pure Fresh pro svěžest. Každá z variant je k dispozici jako micelární šampon a nezatěžující balzám. Varianta Syoss Pure Smooth pro uhlazené vlasy navíc obsahuje regenerační masku, která je určena pro normální až nepoddajné vlasy.
Všechny produkty řady Syoss Pure mají přírodní a lehkou ženskou květinovou vůni čerstvých hrušek, grapefruitů a fialek, která se pak po kontaktu s vodou mění na aroma jemných frézií, lilií a melounu.