I maminky vyznávají přirozenou krásu

Pestrými barvami vítáme po zimě teplé dny a veselé sluneční paprsky. Jaro pestrými barvami hýří. To by ale nemělo platit v letošní sezoně o barvě našich vlasů. Pokud chcete mít barvu podle posledních trendů, vsaďte na přirozenost s novými barvami tbh – true beautiful honest od Schwarzkopf Professional.

Přirozená je trendy
True beautiful honest je první barva na vlasy, která je určená pro vytvoření autentických barevných odstínů se skutečně jedinečným barevným výsledkem. Barvy tbh od Schwarzkopf Professional rozzáří vlasy přirozeným leskem a dodají jim autentické pudrové tóny s jemnými duhovými podtóny. Právě světlé a tmavé proužky ve vlasech jsou charakteristické pro přirozenou barvu vlasů. Oproti standardním permanentním barvám respektují tbh barvy tyto duhové podtóny a přirozeně je rozjasňují. Vlasům dodávají autentický vzhled s až 100% vícerozměrným krytím.

S aktivními látkami z přírody, bez alergie
Ten správný přirozený odstín pro vaše vlasy vám pomůže vybrat vlasový odborník. Na výběr má tři odstíny – přírodní (NATURAL), studený (COOL) a teplý (WARM). Díky unikátnímu složení dosahují barvy tbh mimořádných výsledků. Např. olej ze semen z hroznů dodá vlasům zářivý lesk, až o 50 % menší podíl amoniaku (oproti standardním permanentním barvám) zajistí jejich barevnou celistvost. Specifické barvivo (HEP) pomáhá snížit riziko vzniku alergické reakce.

Ideálně v rukou odborníka
S vlasovou barvou tbh vám bude dopřán příjemný zážitek s výslednou jemnou barvou plnou lesklých nuancí a měnivých podtónů, které budou ctít a respektovat váš vlastní přirozený odstín vlasů. Konečný look bude plný zdravého jasu a přirozeného lesku.
Na tbh se ptejte vašeho kadeřníka.

Buďte jako Pavlína
Na odborníky od Schwarzkopfu vsadila i světová modelka Pavlína Němcová, která je na očích všech a o své vlasy musí pečovat nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli své profesi. Sama pravdivě přiznává, že modelky často trpí na poškozené a oslabené vlasy. A taky může srovnávat, jak to chodí jinde ve světě. V zahraničí totiž ženy považují vlasy za velmi důležité, a proto se nebojí o vlasy mnohem více pečovat a raději se svěří odborníkům, než aby experimentovaly doma. Krásné vlasy dodávají ženám sebevědomí.

Více informací na:
www.schwarzkopfpro.com