Bloom & Blossom: Nejjemnější péče pro maminky a miminka

Ať už hledáte nejlepší péči pro sebe či vaše miminko, značka prémiové kosmetiky Bloom & Blossom bude vyhovovat vám oběma. Přípravky i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku nyní koupíte ve výhodných dárkových balíčcích.

Jednou z hlavních zásad britské rodinné značky Bloom & Blossom je, že si každá jedna ingredience musí své zařazení zasloužit: nikdy v ní nenajdete nic navíc.
Švagrové Christina Moss a Julia Yule si padly do noty nejen přístupem k mateřství, ale i láskou ke kosmetice – a především té udržitelné. Dohromady mají pět dětí, a tudíž i bohaté zkušenosti s péčí o pleť těhotné ženy a následně šestinedělky a jejího novorozeňátka. Značka Bloom & Blossom si velmi rychle získala příznivce a zamilovaly si ji tisíce spokojených maminek. Žádný z těchto výrobků ani jeho složky nebyly testovány na zvířatech a složení většiny z nich je 100% veganské.

Pro pohodu ve dne i v noci
Produkty od Bloom & Blossom se postarají o perfektní pohodu celé rodiny nejen během dne. Řada tělové kosmetiky Na dobrou noc, pomůže miminku navodit dobrou náladu už během večerních rituálů, které ho připraví na klidný spánek. Vůně připravili specialisté tak, aby vyhovovaly i těm nejmenším – a nemusíte se bát, syntetické vonné látky v této kosmetice nenajdete.
Z dětského sprchového gelu můžete připravit voňavou lázeň, citlivou dětskou pokožku pak promazat masážním olejíčkem a nakonec stejně úžasně voňavým sprejem lehce navonět i peřinku vašeho děťátka. Kdykoliv během dne pak bude rozrušené, stačí použít kapku spreje a dítě se díky známé vůni uklidní.

Péče pro oba
V těhotenství a po porodu potřebuje dostatek péče nejen miminko, ale také jeho maminka. Velmi namáhaná je především napnutá pokožka vzdouvajícího se bříška, které po porodu rázem zmizí a ona se pak dlouho a pracně stahuje zpět. V tomto náročném období si můžete dopřát Bloom & Blossom Olej pro maminku a dítě. Jeho složení je 100% přírodní a pomůže při společných rituálech, mazlení a koupání naladit se oběma dvěma na sebe – a klidně i se starším sourozencem.
Olej pro maminku a dítě uzamyká v pokožce vlhkost a zanechává ji dokonale jemnou a hladkou. Je natolik výjimečný, že pro leden se na webu www.madeformoms.cz stal Produktem měsíce a můžete si jej tak dopřát za zvýhodněnou cenu.

Perfektní pro nejcitlivější části pokožky
Speciální péči si zaslouží jemné dětské tvářičky a zadečky. Ačkoliv toto spojení zní možná zvláštně, mají spolu mnoho společného. Zejména v zimě totiž obličejová pokožka kvůli vystavení mrazu a větru potřebuje dostatečně promazávat a zjemňovat. Pokud nechcete mít koupelnu zbytečně plnou nadbytečné kosmetiky, oceníte Bloom & Blossom Dětský balzám. Kůže miminka je čistá, nedotknutá a díky Dětskému balzámu takto dokonalá i zůstane. Dětský balzám vyživuje, zvlhčuje a uklidňuje jemnou pokožku. Jeho 100% přírodní složení je vhodné pro péči o celé tělo, zejména sušší místa nebo opruzeniny. Jeho složení se hodí i pro zralou pleť, takže by neměl chybět nejen v přebalovacích taškách, ale ani v kabelce, kde nahradí krém na ruce, na omrzlé tváře nebo rozpraskané rty. Během zimní akce můžete pořídit výhodné balení Dětského balzámu 2+1 zdarma.

Klíčovými ingrediencemi jsou levandule, ricinový olej a bambucké máslo. Levandule zjemňuje, uklidňuje a snižuje napětí. Její vůně má prostě blahodárný efekt na celý organizmus. Ricinový olej je velmi hutný, díky čemuž má skvělé změkčující účinky, navíc je protizánětlivý, takže pomůže vyléčit i drobná poranění jako škrábanec nebo opruzeniny. Bambucké máslo pochází z ořechů afrického stromu karité. Je velmi bohaté na vitaminy A a E, díky kterým je pokožka vyživená a klidná. Je známé pro své změkčovací schopnosti, dobrou vstřebatelnost do kůže a obsah stigmastrerolu, který pomáhá ulevit ztuhlým a bolestivým kloubům (nejen) unavených rukou každé mámy chovající celé hodiny své děťátko.

Více informací najdete na www.madeformoms.cz.