Braun Skin i-expert přináší revoluci do vaší beauty rutiny!

Braun Skin i-expert IPL je první IPL systém na světě, který se učí po každém použití a přizpůsobuje se vaší pokožce. Kromě toho vás pomocí mobilní aplikace vede v reálném čase k dosažení těch nejlepších výsledků. Přináší možnost stát se svou vlastní kosmetičkou a dosáhnout dlouhotrvajícího odstranění chloupků od hlavy až po paty v pohodlí domova.

Známá německá značka elektroniky Braun nyní představuje světu Braun Skin i-expert, jediný plně propojený systém IPL, který se učí, přizpůsobuje a prostřednictvím mobilní aplikace synchronizované s IPL epilátorem poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu v reálném čase. Epilátor Braun Skin i-expert s technologií umělé inteligence umožní dosáhnout rychlých a dlouhotrvajících výsledků při odstraňování chloupků. Můžete díky němu docílit hladké pokožky na jeden rok.
Inteligentní systém funguje tak, že automaticky přizpůsobuje vysílanou energii odstínu vaší pokožky a aktivně vám poskytuje personalizované ošetření v reálném čase pro každou oblast těla – dává vám do rukou moc odstranit (nebo neodstraňovat!) chloupky tak, jak chcete.

„IPL neboli intenzivní pulzní světlo je technologie využívající přeměnu světlené energie na tepelnou. Světelné paprsky, které epilátor vydává, zasahují melanin ve folikulech chloupků pod povrchem kůže. Tím přerušují cyklus dorůstání chloupku. Docílíme tak dlouhodobě hladké pokožky bez chloupků. Intervaly mezi ošetřeními potřebné pro co nejlepší výsledky jsou velmi individuální a odvíjí se od barvy a tloušťky chloupků a kontrastu mezi barvou chloupku a vaší pokožky. Benefitem nového modelu IPL epilátoru Braun Skin i-expert je sestavení časového plánu epilací vám na míru, intervaly totiž přizpůsobí doposud dosaženým výsledkům,“ vysvětluje dermatoložka MUDr. Jana Housková.

Technologie IPL Skin i-expert společnosti Braun byla navržena tak, aby nabízela rychlé, bezpečné a pohodlné odstraňování chloupků, takže se stanete sami sobě domácí kosmetičkou:
• Inteligentní zpětná vazba pokrytí a rozpoznání hlavice vám umožní dosáhnout nejlepších výsledků, protože vás v reálném čase navádí, abyste nevynechali žádné ošetřované oblasti.
• Jediný IPL s automatickým přizpůsobením výkonu záblesků odstínům vaší pleti a s funkcí Skin Check pro dosažení nejlepších výsledků při zachování plné bezpečnosti. Doporučí další tipy, jak vylepšit příští ošetření.
• Už se nemusíte bát, že zmeškáte sezení v salonu! Nástroj pro sledování osobního pokroku a chytrý kalendář vám automaticky přizpůsobí plán ošetření a ukáže vám, kolik jich ještě zbývá, což vám umožní snadno kontrolovat váš postup v odstranění chloupků, a to za zlomek ceny návštěvy salonu.