Tipy: Dárky na poslední chvíli

Máte dojem, že jste nestihli dárky pro všechny a potřebujete ještě doplnit? Zde je pár tipů – kniha, nevšední diář, společenská hra, audioknihy či hračky… Hlavní však je, abyste si zároveň připomněli, že tím nejcennějším darem je čas strávený spolu – s rodinou a přáteli – co nejvíce v pohodě a klidu!

TraDiář na rok 2023 – diář plný tradic pro dny všední i sváteční
Tento diář propojuje tradice, rodinu, sousedy a přátelé, přírodu, svět předků, naši přítomnost i budoucí plány. Také vysvětluje, proč se některé svátky slaví den předem, a nabízí komplexní pohled na cykličnost roku a propojenost svátků s přírodou. Součástí TraDiáře je 12 originálních textů farářky Martiny Viktorie Kopecké, které nás vybízejí k zamyšlení nad konkrétním měsícem, jeho tradicemi a svátky. Jednou měsíčně TraDiář navrhuje možnou aktivitu spojenou s proměňující se přírodou nebo významnými dny. (www.smartpress.cz)

 

Audioknihy jsou sázka na jistotu
Dárek, který potěší nejen pod stromečkem. Vašim blízkým zpříjemní dlouhou cestu do práce i zasloužený odpočinek. Pokud nevíte, který z tisíců titulů dostupných na www.audioteka.cz vybrat, sáhněte po dárkovém poukazu.
K dostání je v hodnotě 300, 500 a 1 000 Kč. Zvolit můžete tištěný, v luxusním balení nebo elektronický, který snadno pořídíte i na poslední chvíli. Obdarovaný se pak sám rozhodne, zda si raději poslechne dobrou detektivku, pobaví se u brilantní komedie nebo si rozšíří obzory při seberozvoji.

 

Aktivní pleťový krém s astaxanthinem
Krém proti oxidačnímu stresu a známkám předčasného stárnutí pokožky. Green idea nabízí aktivní pleťový krém s obsahem přírodních antioxidantů ze sladkovodních řas. Aktivně působí proti vnějším vlivům prostředí. Krém rovněž pleť hydratuje a regeneruje. Pokožka tak zůstává mladistvá a zdravá. (www.greenidea.cz)

 

Vila Wisteria
Vila pro panenky ve viktoriánském stylu je ve všech patrech plně vybavena nábytkem. Její součástí jsou i dvě panenky, které v domě bydlí. Vila je pro hraní přístupná ve všech svých patrech, má otvírací křídlové dveře a mobilní schodiště. Obsahuje 30 ks příslušenství v atraktivním barevném provedení. (www.hrackyprovsechny.cz)

 

Kutilský ponk / box s cirkulárkou
Kutilský ponk je hračka, která rozvíjí manuální zručnost dítěte. Dítě si může vyzkoušet práci se šrouby a matkami, zatloukání, práci s cirkulárkou, apod. Součástí kutilského ponku je pilka, klíč, kladivo, svěrák, šroubovák, matičky a šroubky, plocháče, cirkulárka. (www.hrackyprovsechny.cz)

Vánoční inspirace od Dino
Hry z dílny tradičního českého výrobce se postarají o zábavu během dlouhých zimních večerů. Potrénují postřeh a obohatí znalosti. Paleta Dino her a hraček je velmi pestrá, obsáhne na 520 produktů. V dílně největšího českého výrobce vznikají kromě puzzle a oblíbené klasiky jako Dostihy a sázky, Člověče, nezlob se nebo AZ kvíz také originální herní koncepty a autorské projekty s propracovaným mechanismem. Ty potěší milovníky deskovek, kteří si rádi zpříjemní chvíle smysluplnou zábavou.
Rádi sledujete televizní kvízy a předháníte se se soutěžícími v rychlosti odpovědí? Teď si můžete dopřát svůj vlastní maraton s novinkou Kde domov můj? Stolní verze oblíbené televizní soutěže se věrně drží scénáře pořadu. Ve třech kolech tak poměříte své vědomosti týkající se naší vlasti i celé Evropy. Nejprve půjde hlavně o postřeh, poté o všeobecný přehled a na závěr se můžete blýsknout znalostmi nejrůznějších koutů České republiky. Po celou dobu sbíráte body a ten, kdo jich na konci bude mít nejvíce, se stává vítězem. Ideální zábava od Dino pro 3-7 hráčů ve věku od 12 let.

 

Cesta zpátky k sobě – Kniha, která může změnit váš život
Novinka Cesta zpátky k sobě od spisovatelky a transformační koučky Lucie Königové potěší každého, kdo touží po šťastnějším, láskyplnějším a hodnotnějším životě. Najdete v ní cenné postřehy i užitečné rady, jak lépe porozumět sobě samému. Na příkladu situací z různých životních oblastí zjistíte, jak změnit svá vnitřní nastavení a žít v souladu a spokojenosti. S tímto praktickým průvodcem může obdarovaný okamžitě začít pracovat na svém rozvoji a radovat se nejen u vánočního stromečku, ale každý den. (www.lifeacademy.cz a vybraní knihkupci)