Elixír mládí – kyselina hyaluronová

Působí takřka zázračně – spolu s kolagenem je jednou nejdůležitější látkou, která se zúčastňuje na obnově kožních buněk. Pleť regeneruje, vyhlazuje, zabezpečuje její hydrataci. je načase se s ní poznat blíže prostřednictvím mnoha skvělých výrobků. 

nafi-vizu-komplet-a-a-serum-15ml-cze-print-psd-1

 

Kyselina hyaluronová spolu s kolagenem a dalšími látkami tvoří významnou složku mechanizmu obnovování poškozené či stárnoucí pokožky. Tato látka je schopna velmi dobře vázat vodu v pokožce a je základním kamenem tvorby kožních buněk. Kromě toho má výrazný regenerační účinek a je dobře snášena i citlivou pokožkou. Obvykle nemá žádné vedlejší účinky ani alergické reakce. Svými vlastnostmi zásadně působí na stimulaci a růst nových buněk, omezuje tvorbu vrásek a výrazně zjemňuje pokožku. Pleť znovu získá mladistvý vzhled. Působí také pozitivně na akné, dermatitidy i na hojení ran.

Nový elixír české společnosti NAFIGATE potěší zejména ženy nad čtyřicet let. HYALURON ANTI-AGE SÉRUM je omlazující, liftingové sérum, které obsahuje třímolekulovou kyselinu hyaluronovou, která působí  na povrchu i v hlubokých vrstvách pleti. Aktivní látky přispívají také k obnově kolagenu v pleti. Výsledkem je pevnější, hydratovaná, vyživená pleť a zpevněné kontury obličeje. Viditelně zpevňuje pleť také v oblasti podbradku a bojuje také s povislými váčky pod očima. Elixír se používá pod obvyklý denní či noční krém.

www.nafigatecosmetics.cz