Frosch Baby – pro první krůčky bez chemie

Být maminkou je úděl, který s sebou nese nekonečné radosti i občasné starosti. Na pomoc se starostmi o čistotu a péči o miminko je tady značka Frosch, jejíž čisticí a pečující produkty se zelenou žabičkou na obale používají maminky po celém světě už přes 30 let.

Pro vaše radostné a nezapomenutelné chvilky vyvinula značka Frosch komplexní hypoalergenní řadu Frosch Baby. Aktivní látky všech produktů této řady jsou založeny na přírodních ingrediencích. Prací prostředky, máchadlo i čistič skvrn na kojenecké prádlo jsou bez přidaných barviv nebo konzervantů, zato obsahují výtažky z heřmánku či provitamin B5, aby byla zajištěna co nejšetrnější péče o citlivou pokožku miminek. Spolu s pracími prostředky jsou součástí této řady také čističe na lahvičky, dudlíky a omyvatelné povrchy určené pro bezpečné poznávání světa těmi nejmenšími.
Všechny produkty značky Frosch byly navrženy tak, aby bojovaly se stopami po jídle na dětském oblečení, ale nezanechávaly žádnou ekologickou stopu v přírodě. To je zajištěno ekologickými principy v celém životním cyklu výrobků Frosch – od ekologické výroby, používáním obnovitelných surovin, šetrnými a v přírodě zcela odbouratelnými recepturami až po recyklované a opětovně recyklovatelné obaly. Jsme totiž přesvědčeni, že pokud povedeme naše děti k lásce k přírodě už od kolébky, příroda jim bude tuto lásku vracet.

 

Frosch Baby Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo
Prací gel na kojenecké prádlo byl speciálně vyvinut pro citlivou pokožku kojenců, malých dětí a alergiků. Účinné složení s výtažky z heřmánku odstraňuje odolné skvrny na bílém i barevném prádle a zároveň zajišťuje šetrnost k citlivé pokožce.

 

Frosch Baby Prací prášek na kojenecké prádlo
Hypoalergenní prací prášek s vysokou prací sílou a jemným složením je ideální pro bílé prádlo a prádlo, které je třeba vyvařovat. Jemné složení je obohaceno o provitamin B5, je bez barviv, parfémů a přidaných konzervačních látek.

 

Frosch Baby Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo
Máchací prostředek pro jemnost a měkkost kojeneckého prádla, přikrývek i ostatních textilií má hypoalergenní složení s výtažkem z heřmánku. Je bez barviv, pouze s jemnou pečlivě vybranou parfemací. Odstraňuje zbytky pracího prostředku a zjemňuje prádlo.

 

Frosch Baby Sprej na skvrny na kojeneckém prádle
Speciální odstraňovač skvrn spolehlivě odstraňuje odolné a zaschlé skvrny z kojeneckého prádla díky výkonné formuli na bázi citrátu (sůl ovocné kyseliny). Skvrny od zeleniny, ovoce či mléka stačí ošetřit praktickým rozprašovačem jen pár minut před samotným praním.

 

Frosch Baby Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky
Speciální prostředek pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí. Složení s neutrálním pH a provitaminem B5 je hypoalergenní, neobsahuje barviva ani vonné oleje. Hypoalergenní složení důkladně čistí a beze zbytku se z nádobí opláchne.

 

Frosch Baby Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů
Hygienický čistič s praktickým rozprašovačem vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky nebo omyvatelné hračky. Složení na rostlinné bázi zaručuje bezpečnou čistotu pro první krůčky bez chemie.

Více na www.frosch-eko.cz