Nemusíte trávit dlouhé hodiny úklidem

Čas je to nejcennější, co máme. O čistou podlahu se vám dokonale postará nový robotický vysavač od české značky Salente. Umí vysávat a vytírat najednou. Má čtyři režimy úklidu, elektronické dávkování vody a také můžete nastavit plánovaný úklid přes aplikaci, která je v češtině. Pracuje tiše a obsahuje velice účinný vzduchový HEPA filtr.

Velikou výhodou robotického vysavače Salente R2 je, že najednou budete mít vysáto i vytřeno. Je totiž vybaven samostatným zásobníkem na nečistoty a také druhým elektronicky řízeným zásobníkem na vodu. Díky tomu může při jednom průjezdu vysávat a současně stírat podlahu vlhkým mopem.
Pokud vhodně zvolíte úroveň vytírání, můžete použít Salente R2 na jakoukoliv podlahu. Chytrá elektronika zajišťuje plynulé dávkování vody na třech různých úrovních a bez nadměrného promáčení.

Volte mezi čtyřmi režimy úklidu
Automatický úklid, úklid po obvodu (podél stěn), intenzivní úklid ve spirále (pomůže např. s rozsypanou moukou) nebo klikatý pohyb (ve velkých místnostech) – to jsou čtyři režimy úklidu, které můžete využít podle vašich momentálních potřeb.

Nechte si uklidit, když budete pryč
Součástí mobilní aplikace je plánovací kalendář, kde si snadno zvolíte čas úklidu. Můžete v klidu odejít do práce nebo za zábavou a po vašem návratu bude vše perfektně uklizeno.
Předností ovládání vysavače přes mobilní aplikaci (pro operační systémy Android a iOS) je jeho český návod. Aplikace umožňuje snadnou obsluhu a podává informace o aktuálním stavu nebo o úrovni nabití baterie. Vysavač podporuje i technologii ovládání hlasem.
Pokud nejste příznivci mobilních technologií, nebo nemáte WiFi připojení, můžete vysavač ovládat přiloženým dálkovým ovladačem nebo tlačítky na jeho těle.

Zachytí prach, roztoče i zvířecí alergeny
Díky dvoustupňové filtraci s omyvatelným HEPA filtrem máte jistotu, že vysavač zachytí jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny.
Údržba vysavače je velmi jednoduchá. HEPA filtr je omyvatelný a lze ho vyčistit a používat opakovaně. Papírové sáčky nejsou potřeba.

Dlouho vydrží a má tichý chod
Osazený výkonný BLDC motor dosahuje nejen dlouhodobé životnosti, vyšší spolehlivosti a tiššího chodu, ale především úspornějšího provozu oproti klasickým motorům.
Vysokokapacitní Li-Ion baterie (kapacita 2 500 mAh) zajistí energii pro úklid na dlouhou dobu. Poté se vysavač automaticky vrátí do nabíjecí stanice, kde se dobije a následně je připraven k dalšímu úklidu.
Zakoupíte na www.eshop-salente.cz.