Svěřte své rty do péče novým bylinným balzámům

Pokožka rtů patří k nejtenčí kůži na těle a bez kvalitní péče obzvlášť v chladném ročním období, je brzy suchá a popraskaná. Alespoň jednou denně je proto důležité použít pečující přípravek. Třeba novinku od značky HERBADENT, která využívá, ostatně jako ve svých dalších produktech, hojivou sílu bylin.

S popraskanými či suchými rty se potýkáme především v zimě, kdy jsou namáhané studeným vzduchem a častým přechodem z příjemných vytopených místností do zimy a opačně. Aby se nepříjemnému pocitu pnutí a přesušení předešlo, měli bychom rtům věnovat zvláštní pozornost.
Neustále po ruce můžete mít Balzám na rty z bylin. Ten na rtech vytváří ochranný film a zároveň je vyživuje pomocí přírodních účinných látek. Mezi nimi nechybí bambucké máslo, pečující oleje pro zvláčnění rtů a také síla bylin v podobě hojivého extraktu z řepíku, heřmánku, šalvěje, nátržníku a éterických olejů z hřebíčku, fenyklu a máty.
Balzám na rty HERBADENT Forte přináší výživu a výbornou regeneraci obzvlášť suchým rtům náchylným ke koutkům. Úlevu jim navíc přinese i při pnutí během výskytu oparu. Extra silný balzám pokožce dopřává kromě léty osvědčeného bylinného extraktu také blahodárné účinky panthenolu a vitamínů A a E.
Nezapomínejte na citlivou pokožku rtů a dbejte na prevenci. S novými bylinnými balzámy od HERBADENT jim dodáte vše, co si zdravé a krásné rty zasluhují.