Jak vykouzlíte třpytivý slavnostní stůl

Vánoce jsou svátky všech smyslů – doma je všechno nazdobené, voní stromeček, rozléhá se vanilka a skořice. Ta atmosféra zanechává v mysli člověka pevné paměťové stopy. Takže do toho: máte možnost vytvořit nezapomenutelné chvilky!


Fotografie: Tchibo

Dekoraci a úpravu slavnostního stolu si nenechte na poslední chvíli. Objevte už nyní kolekci v síti obchodů Tchibo, která nabízí kvalitní a podmanivé doplňky pro slavnostně prostřený stůl. Ty vycházejí ze zářivé zlaté a elegantní modré barvy. Chybí už jen láhev ušlechtilého vína a hvězdné menu pro naše blízké je kompletní. Kolekci „Hvězdná kuchyně u vás doma“ najdete v síti obchodů Tchibo právě ode dneška.

Velký ubrus má elegantní zlatý vzhled (rozměr 275 x 150 cm) a lze ho kombinovat s různými doplňky pro stolování. Například běhoun na stůl ze 100% biobavlny. Je zdobený zlatým vzorem a jeho rozměr je 180 x 40 cm.

Sklenice na sekt (v balení jsou 2 ks) – slavnostní křišťálové sklo zdobí krásný zlatý a platinový dekor. Objem každé skleničky je 240 ml.

Zátka na lahve ve tvaru hvězdičky – Zátka je z korku, hvězda z keramiky.

V kolekci najdete i spony na ubrousky (v balení jsou 4 ks). Hvězdičky jsou z oceli s povrchovou úpravou ve zlaté barvě. Mají otvor pro nasazení jmenovky. Umocní slavnostní atmosféru o Vánocích či na novoročním stole.