Je nejvyšší čas myslet na dekoraci!

Možná už některé dárky máte pro své blízké připravené, ale máte už vánoční dekoraci? Nejlepší je myslet na to včas, abyste si v klidu našli a vybrali vše, co budete letos pro vytvoření vánoční nálady potřebovat. Krásné kousky pro sváteční a pohodovou atmosféru najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích, ale také na e-shopu. Inspirujte se!

Tchibo myslelo na vše – na interiérovou i venkovní výzdobu od dekorativních figurek, přes výzdobu do oken, led svíčky až po světelné řetězy.

Svíčky z pravého vosku (na úvodní fotografii) krásně voní a jejich plamínek LED s efektem plápolání vydává příjemné teplé bílé světlo. Svíčky jsou na baterie (součástí balení) a s funkcí časovače.

Svíčka s okrasnými vlysy v podobě stromečků – je vysoká 15 cm s průměrem 10 cm. Předběžná cena 399 Kč.
Svíčka v podobě jedlové šišky, 2 ks – výška každé šišky je 11 cm a průměr 9 cm. Cena za sadu je 349 Kč.
Sada svíček, 2 ks – průměr každé svíčky je 7,5 cm. V nabídce jsou v bílé, tmavě zelené a červené barvě. Cena za sadu 399 Kč.

 

Krásný a jednoduchý dekorační věnec s LED s 30 mikro LED vydává teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače. Průměr věnce je 30 cm a má praktické poutko na zavěšení. Cena: 999 Kč.

 
Dřevěná hvězda s LED má pevně integrovanou imitací filamentové žárovky, vydává teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače. Průměr hvězdy je 33 cm, hloubka 5 cm.
Cena: 1190 Kč.

 

Dekorativní figurka „Los“ – teplé bílé světlo vydává paroží figurky. Je s funkcí časovače s provozem na baterie. Rozměry: 10 x 21 x 2,5 cm. Cena 249 Kč.

 

Svítící vánoční motivy na okno (v balení 2 ks).
Každý obrázek má 5 mikro LED vydávající teplé bílé světlo. Mají funkci časovače a jejich provoz je na baterie, které jsou součástí balení. Obrázky na okno dobře přilnou díky silikonovému gelu. Cena za sadu je 249 Kč.

 

Pro venkovní světelnou výzdobu si můžete zvolit krásnou jedličku s LED, kterou lze úsporně složit. Vydává teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače a provoz je na baterie. V nabídce je malá jedlička s 90 LED o výšce 45 cm a průměru 40 cm a velká jedlička se 150 LED o výšce 90 cm a průměru 80 cm. Ceny: 1 290 a 2 490 Kč.