Cirkus Waterland v České republice!

Pod vodou, na vodě, na souši i ve vzduchu – to vše nabízí nezapomenutelný a jedinečný Waterland Circus, hosťující v naší republice až do 7. dubna letošního roku. Návštěvníci mohou zažít jedinečnou shaw pro děti i dospělé.

Je to nádherný vodopád emocí, do kterého se ponoříte! Uvidíte složitá, velmi nebezpečná čísla všech cirkusových žánrů a nádherné, vysloveně pohádkové kostýmy.

Tento vodní cirkus se pyšní nejmodernějším technickým vybavením, bazénem se 120 tunami vody, stovkami svítících fontán a jiných světelných zařízení, ale také působivými zvukovými efekty. Tato unikátní scéna, kde se cirkusová aréna proměňuje ve vodní hladinu a tisíce svítících fontán vynáší nahoru tuny vody proměňující ji v pohádkový déšť, ponoří umělce i diváky do úžasné atmosféry a okouzlí nejen děti, ale i dospělé.

Setkáte se zde s mořskými pannami a medúzami. Potkáte veselé klauny i zoufalé piráty a budete svědky zrození zázraku v iluzích na kouzelném ostrově Waterland. Obyvatelé podmořského království, kteří umí ovládat nejen vodní živly, ale i oheň, si svými nezapomenutelnými kousky podmaní vaše srdce a hvězdy odrážející se ve vodě vám budou vyprávět úžasný příběh lásky mezi nebem a zemí!

A kde najdete tento nevšední vodní cirkus?
Na Letenské pláni v blízkosti ulice Milady Horákové, naproti fotbalovému stadionu Sparta. Nejbližší zastávky MHD jsou Chotkovy sady, Hradčanská či Sparta. Parkování je možné v podzemních garážích přímo proti stadionu pražské Sparty, nebo na placeném a hlídaném parkovišti Na Špejcharu.
Vstupenky dostanete na webu Ticket-online.cz a Ticketportal.cz