Stovky novinek i světových bestsellerů v Audioteka Klubu!

Nic neuteče tak rychle jako letní prázdniny. Návrat do lavic je pak často náporem na psychiku nejen u dětí, ale i jejich rodičů. Zpříjemněte si začátek školního roku zážitky s jedinečnými příběhy Audioteky. Teď je navíc můžete poslouchat bez omezení v novém předplatitelském programu.

Audioteka Klub potěší malé i velké posluchače. V rámci členství za 99 Kč měsíčně získáte neomezený přístup k více než 900 titulů nejrůznějších žánrů, od světových bestsellerů až po horké novinky. Ať už máte rádi příběhy osobností, které inspirovaly svět, nebo si s chutí odpočinete u komedií, či prostě jen uvítáte pomocníka při ukládání dětí do postele,
s audioknihami v Klubu vás čeká na nový druh prožitku.
Příběhům propůjčili hlas slavní interpreti a herci jako Aňa Geislerová, Martin Myšička nebo ikona audioknižní tvorby Jiří Lábus. Překvapením pro mnohé budou i nové formáty audioknih. Vedle jednohlasé klasiky tu objevíte audiositcomy
s brilantně vypointovaným humorem, populárně naučné audioshow nebo audioseriály napsané vyhledávanými a cenami ověnčenými tvůrci.
Členství v Audioteka Klubu zprovozníte během chvilky. Zaregistrujete se na www.audioteka.cz, stáhnete si aplikaci Audioteka a pak už si užíváte poslech přesně podle svých představ. Díky vylepšeným funkcím aplikace si můžete nastavit noční režim přehrávání, ideální rychlost zvuku, nebo dokonce streamování za volantem auta díky podpoře Apple Car a Android Auto. V rámci Rodinného sdílení se k jednomu účtu připojí další dva členové domácnosti, takže si audioknihy vychutná celá rodina. Zde jsou naše tipy na největší lákadla:

Lucie Königová: (Ne)Gramotný rodič
Jak se stát spokojeným rodičem se šťastnými a vyrovnanými dětmi? Začněte u sebe! Když najdete rovnováhu ve svém osobním i pracovním životě, změní se vaše nastavení, a to se pak promítne i do vztahu s dětmi. Autorka bestselleru Lucie Königová vás seznámí s osvědčenými metodami a návody osobního růstu, které vám pomohou vybudovat harmonii v rodině.

 

Adolf Dudek: Špalíček pohádek a říkadel
Zapomeňte na počítání oveček, pusťte (nejen) svým dětem na dobrou noc oblíbené české pohádky. Díky poutavému hlasu herečky Ani Geislerové v plné kráse vyzní příběhy o Perníkové chaloupce, Červené karkulce nebo Palečkovi. Nejmenší posluchači se mohou těšit i na nejznámější lidová říkadla, básničky a písničky.

 

Kinga Krzemińska, Krzysztof Komander: Strážmistr Cuff
Krimi komedie, u níž se pobaví celá rodina. Sherlock Holmes, Hercule Poirot nebo snad inspektor Clouseau? Kdeže! Na případ zavražděného anglického filantropa se hodí jedině strážmistr Cuff. Tento muž činu vás zasvětí do svých nonšalantních vyšetřovacích metod.
V hlavních rolích se představuje herecký tandem David Novotný – Jan Vondráček.

 

Jiří Havelka: Vlastníci
Sklízeli úspěch v divadle, pak jako film vyprodávali kina po celé republice a teď si je můžete vychutnat i jako audioknihu. Děj Vlastníků se točí kolem klasické domovní schůze, která se záhy promění v souboj eg. Příběhem prostupují skrytá tajemství i nečekaná spojenectví skrytá za rozpadající se střechou, shnilými světlíky nebo chybějícím výtahem. Uragán tragikomických zvratů bravurně rozehrávají Tereza Dočkalová, Taťjana Medvecká, Jiří Lábus a další výteční herci.

Více na www.audioteka.cz

Sledujte naše stránky! V nejbližších dnech uveřejníme soutěž o poukazy na tříměsíční členství v Audioteka Klubu, který je prvním streamingem audioknih v Česku.